IKC Johan Willem Friso

Adresgegevens

U kunt ons bereiken via onderstaand telefoonnummer of
een mail versturen naar info@jwfschool.nl

C. Fabritiusstraat 21, 8932 HN Leeuwarden.
Telefoon: 058-2127623

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Team

Het team van het IKC bestaat uit leerkrachten, pedagogisch medewerkers, specialisten, onderwijsassistenten, cultuurcoach en een directeur. Leerkrachten staan voor de groepen 1 t/m 8, pedagogisch medewerkers zijn er voor de opvang van de kinderen van 0-4 ende BSO.
Wij hebben op school de volgende specialisten:

Intern Begeleider  (D. Turkstra, d.turkstra@jwfschool.nl )
Gedragsspecialist  (M. Klaver, m.klaver@jwfschool.nl )

Rekencoördinator (A. van Heeringen, a.vanheeringen@jwfschool.nl )
Taalcoördinator (I. Pieters, i.pieters@jwfschool.nl )
Het jonge kind (B. Bijma-Dansen, b.dansen@jwfschool.nl , M. van der Valk, m.vdvalk@jwfschool.nl )
ICT – coördinator (J. Visser, j.visser@jwfschool.nl )

Cultuurcoördinator (W. Wigarda, w.wigarda@jwfschool.nl)

Cultuurcoach (J. Mulder, judith.mulder@kunstkade.nl)

 



Onderwijsassistenten:
G. Hooijenga (g.hooijenga@jwfschool.nl ), J. de Jong (j.dejong@jwfschool.nl)

Directie:
H. de Graaf (h.degraaf@jwfschool.nl )

groep 1/2a   groep 1/2b  
juf Baukje

b.dansen@jwfschool.nl

juf Marloes m.bouma@jwfschool.nl
juf Mellina m.vdvalk@jwfschool.nl juf Thea t.tonjes@jwfschool.nl
       
groep 1c   groep 3a  
juf Freda f.terstege@jwfschool.nl juf Anneke a.vanheeringen@jwfschool.nl
juf Rinske r.bouma@jwfschool.nl juf Petra p.vdvelde@jwfschool.nl
       
groep 3b   groep 4  
juf Welmoed w.wigarda@jwfschool.nl juf Sandra s.sijbrandij@jwfschool.nl
juf Thea t.tonjes@jwfschool.nl juf Ypie y.ruiter@jwfschool.nl
       
groep 5/6b   groep 5a  
juf Margriet K. m.klaver@jwfschool.nl Meester Siebe s.katsma@jwfschool.nl
juf Agnes a.visser@jwfschool.nl Meester Jasper j.visser@jwfschool.nl
       
groep 6a   groep 7a  
juf Karin k.andringa@jwfschool.nl juf Margriet m.bijma@jwfschool.nl
juf Elly a.vanheeringen@jwfschool.nl juf Lysbeth l.scheepsma@jwfschool.nl
       
groep 7b   groep 8  
juf Ilma i.pieters@jwfschool.nl meester Jan j.deboer@jwfschool.nl
meester Jasper j.visser@jwfschool.nl   juf Elly                  e.ytsma@jwfschool.nl
                

 

Team Sinne Kinderopvang     
teamcarelfabritiusstraat@sinnekinderopvang.nl

(meer over dit onderwerp)