IKC Johan Willem Friso

Adresgegevens

U kunt ons bereiken via onderstaand telefoonnummer of
een mail versturen naar info@jwfschool.nl

C. Fabritiusstraat 21, 8932 HN Leeuwarden.
Telefoon: 058-2127623

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Team

Het team van het IKC bestaat uit leerkrachten, pedagogisch medewerkers, specialisten, onderwijsassistenten, cultuurcoach en een directeur. Leerkrachten staan voor de groepen 1 t/m 8, pedagogisch medewerkers zijn er voor de opvang van de kinderen van 0-4 ende BSO.
Wij hebben op school de volgende specialisten:

Intern Begeleider  (I. Pieters, i.pieters@pcboleeuwarden.nl )
Gedragsspecialist  (M. Klaver, m.klaver@pcboleeuwarden.nl )

Rekencoördinator (A. van Heeringen, a.vanheeringen@pcboleeuwarden.nl )
Taalcoördinator (I. Pieters, i.pieters@pcboleeuwarden.nl )
Het jonge kind (B. Bijma-Dansen, b.dansen@pcboleeuwarden.nl , M. van der Valk, m.vdvalk@pcboleeuwarden.nl )
ICT – coördinator (J. Visser, j.visser@pcboleeuwarden.nl )

Cultuurcoördinator (W. Wigarda, w.wigarda@pcboleeuwarden.nl)

Cultuurcoach (J. Mulder, judith.mulder@kunstkade.nl)

 



Onderwijsassistenten:
G. Hooijenga (g.hooijenga@pcboleeuwarden.nl ), J. de Jong (j.dejong@pcboleeuwarden.nl), N. Janusch (n.janusch@pcboleeuwarden.nl)

Directie:
H. de Graaf (h.degraaf@pcboleeuwarden.nl )

groep 1/2a   groep 1/2b  
juf Simone

s.dewitte@pcboleeuwarden.nl

juf Freda f.terstege@pcboleeuwarden.nl
juf Mellina m.vdvalk@pcboleeuwarden.nl juf Thea t.tonjes@pcboleeuwarden.nl
       
groep 1c  

 

 
juf Petra p.vdvelde@pcboleeuwarden.nl    
       
       
groep 1d   groep 3a  
juf Ypie y.ruiter@pcboleeuwarden.nl juf Anneke a.vanheeringen@pcboleeuwarden.nl
juf Baukje b.dansen@pcboleeuwarden.nl  juf Baukje b.dansen@pcboleeuwarden.nl
       
groep 3b   groep 4a  
juf Welmoed w.wigarda@pcboleeuwarden.nl juf Agnes a.visser@pcboleeuwarden.nl
juf Agnes a.visser@pcboleeuwarden.nl juf Margriet K. m.klaver@pcboleeuwarden.nl
       
groep 4/5b   groep 5a  
juf Annelies a.vdsluis@pcboleeuwarden.nl meester Siebe s.katsma@pcboleeuwarden.nl
meester Jasper j.visser@pcboleeuwarden.nl meester Jasper j.visser@pcboleeuwarden.nl
       
groep 6   groep 7a  
juf Margriet
m.bijma@pcboleeuwarden.nl
juf Elly e.ytsma@pcboleeuwarden.nl
juf Marieke m.vdmeulen@pcboleeuwarden.nl
meester Jan jan.deboer@pcboleeuwarden.nl
       
groep 7b   groep 8  
juf Karin k.andringa@pcboleeuwarden.nl juf Ilma i.pieters@pcboleeuwarden.nl
juf Jolanda j.potjewijd@pcboleeuwarden.nl meester Jan jan.deboer@pcboleeuwarden.nl
                

 

Team Sinne Kinderopvang     
teamcarelfabritiusstraat@sinnekinderopvang.nl

Vierjaarlijks onderzoek bestuur en scholen door Inspectie

Het rapport van de inspectie staat inmiddels online en is te vinden op de site van de onderwijsinspectie.

klik hier voor het onderdeel over IKC JWF.